Odklad splátok v súvislosti s nariadením vlády

Dôležitá informácia ohľadom odkladu splátok

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneri,

v našej spoločnosti intenzívne monitorujeme aktuálny vývoj a prijali sme opatrenia smerujúce k prevencii šírenia nákazy a rovnako sme upravili postupy, ktoré zabezpečia plnú funkčnosť všetkých procesov našej spoločnosti.

Vzniknutá situácia je veľmi dynamická a vo VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko robíme všetko preto, aby sme vám v prípade, že ste sa dostali do zložitej finančnej situácie v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej choroby COVID-19 a mimoriadnymi opatreniami na zabránenie šírenia COVID-19, mohli ponúknuť riešenie, ktoré Vám pomôže preklenúť toto ťažké obdobie.

Riešenia, ktoré vám ponúkame sú plne v súlade so zákonom č. 67/2020 Z. z., upravujúcim podmienky odkladu splátok v období pandémie. Vaše žiadosti, ktoré ste nám doručili do 9. 4. 2020 spracujeme podľa aktuálne nastavených pravidiel VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko pre odklad splátok.

Účinok novej právnej úpravy o odklade splátok lízingu majú nastať v apríli tohto roka.

Nový formulár žiadosti o odklad splátok nájdete v spodnej časti stránky.

 

Otázky a odpovede

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000