cupra uver flexi lease drive

Značkové financovanie

Pre štýlové modely CUPRA

Využite CUPRA FLEXI, CUPRA Úver alebo CUPRA  Lease & Drive

Financujte s nami Váš nový imidž 

Aktuálne možnosti financovania

Sme VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o., koncernová lízingová spoločnosť pre značku CUPRA a pod hlavičkou CUPRA FINANCIAL SERVICES Vám ponúkame viacero možností značkového financovania automobilov tejto značky. Vyberte si takú možnosť financovania vášho vozidla, ktorá naplní všetky vaše predstavy a požiadavky, od klasického úveru, cez moderné flexibilné financovanie s poslednou navýšenou splátkou až po operatívny lízing. Naše financovanie vybavíte pri výbere vášho vozidla u autorizovaných predajcov zn. CUPRA.

PONUKA PRE PRÁVNICKÉ OSOBY

CUPRA s financovaním 50:50

S novým financovaním zaplatíte teraz iba polovicu a druhú polovicu až o rok. Teraz s extra nízkym úrokom len 0,99 % a navyše bez spracovateľského poplatku. Ponuka platí pre právnické osoby na skladové modely CUPRA a tiež na nové objednávky.

Moderné financovanie CUPRA FLEXI s 3 možnosťami na konci a bez poplatku

Užívajte si Váš nový imidž a rozhodnite sa až pred ukončením zmluvy, či si auto odkúpite, vymeníte ho za nové, alebo vrátite.

CUPRA úver s mimoriadne výhodným úrokom od 1,3% a s poistením v splátke

Financujte vaše nové auto značky CUPRA s nami, využite úver s extra výhodným úrokom od 1,3% a užívajte si štýlovú jazdu.

CUPRA Lease&Drive

Cestujte bezstarostne vždy s novým vozidlom cez náš operatívny leasing CUPRA Lease&Drive.

CUPRA Kalkulačka

Chcete vedieť výšku splátky?

Ak už viete, aké chcete auto, zadajte cenu a parametre Vášho vozidla, zvoľte si výšku akontácie, dobu splácania a jednoducho zistite, čo je pre Vás najvýhodnejšie. V

Rozhodnite sa

Vykročte správnym smerom k novému vozidlu so značkovým financovaním CUPRA a vybudujte si nový imidž.
 

Vyberte si auto značky CUPRA
 

Máte už jasnú predstavu o vašom novom aute CUPRA? Pokiaľ stále váhate, môžete využiť náš konfigurátor vozidiel CUPRA.
Vyberte si auto podľa vašich predstáv a preferencií. Zvoľte si motorizáciu, farbu a príslušenstvo.

Vyhľadať predajcu

Pre bližšie informácie a vypracovanie cenovej ponuky.
Vyhľadať predajcu

Čo je ešte dôležité

Značkové financovanie

Značkové financovanie od Volkswagen Finančné služby je pripravené špeciálne pre automobily koncernu Volkswagen. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky.

Garancia výšky splátok

Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia.

Značkové poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúka každý autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000