Your browser is not supported.

For the best experience, we recommend using an alternative browser.

father-son-football

Volkswagen Financial Services

Výhody služieb VWFS

Sme špecialista na financovanie osobných vozidiel  

Sme ústretoví voči našim klientom

Vďaka spolupráci s importérmi máme najlepšie podmienky financovania

Uzatvorenie online zmluvy priamo u predajcu

Jednoduché dokladovanie a flexibilnejšie posudzovanie bonity

Mesačné poistenie zahrnuté priamo v mesačnej splátke financovania

Bezplatné prispôsobenie termínu úverovej splátky

ADD ICON DESCRIPTION HERE

Ako klient máte nárok na náhradné vozidlo0 v rámci značkového poistenia na dobu 5 dní v roku, resp. za poistné obdobie (50 € s DPH na deň)

ADD ICON DESCRIPTION HERE

Poistenie finančnej straty pri krádeži alebo totálnej havárii platí počas celej doby financovania a nielen na obmedzené obdobie. Vrátime vám späť rozdiel medzi všeobecnou a obstarávacou cenou a doplatok spoluúčasti z havarijného poistenia0

Spoločnosť s tradíciou

  • Spoločnosť ŠkoFIN Bratislava s.r.o. vznikla v roku 1993 ako dcérska spoločnosť českého ŠkoFINu.

  • Dňa 26. 9. 2000 sa zlúčil ŠkoFIN Bratislava s.r.o. so spoločnosťou SK-Auto Leasing s.r.o., ktorej stopercentným majiteľom bola rakúska spoločnosť Porsche Bank AG.

  • Súčasne s týmto spojením sa spoločnosť ŠkoFIN Bratislava s.r.o. premenovala na VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

  • Štruktúra vlastníkov spoločnosti je nasledovná: 58 % vlastní Volkswagen Financial Services AG a 42 % vlastní Porsche Bank AG.

Sila koncernu Volkswagen

three-adults-exchanging

V súčasnosti patrí koncern Volkswagen k najväčším svetovým výrobcom automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch. Rôznorodá paleta ponúkaných modelov a najvyššia kvalita svojich výrobkov prispievajú k tomu, že koncern Volkswagen v roku 2010 po prvý raz prekonal métu 7 miliónov dodaných vozidiel zákazníkom.

Koncern prevádzkuje spolu 120 výrobných závodov v 20 krajinách Európy a v ďalších 11 krajinách Severnej a Južnej Ameriky, Ázie a Afriky. Každý deň vyše 600 000 zamestnancov produkuje takmer 42 000 vozidiel a predáva ich v 153 krajinách sveta.


Do koncernu Volkswagen aktuálne patrí 12 značiek so 7 európskych krajín - Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, MAN, Lamborghini, Bugatti, Scania, Bentley a Ducati.

Etický kódex

02/492 92 010

Zavolať

Po - Pia 8:00 - 17:00

info@vwfs.sk                                                       

Poslať e-mail

Vajnorská 98, 831 04 Bratislava

Navštívte nás