Operatívny leasing ŠKODA | ŠKODA Financial Services

Značkové financovanie

ŠKODA Financial Services

Vyberte si Škoda NaMieru, Škoda NaRovinu alebo Škoda BezStarostí

Aktuálne možnosti financovania

Sme VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o., koncernová lízingová spoločnosť pre značku ŠKODA a pod hlavičkou ŠKODA FINANCIAL SERVICES Vám ponúkame viacero možností značkového financovania automobilov tejto značky. Vyberte si takú možnosť financovania vášho vozidla, ktorá naplní všetky vaše predstavy a požiadavky, od klasického úveru, cez moderné flexibilné financovanie s poslednou navýšenou splátkou až po operatívny lízing. Naše financovanie vybavíte pri výbere vášho vozidla u všetkých autorizovaných predajcov zn. ŠKODA.


Elektromobilita

Vyberte si z dvoch výhodných spôsobov financovania

Každému vyhovuje niečo iné, preto aj naše financovanie prispôsobujeme vašim potrebám. Model Škoda Enyaq iV60 môže byť váš a na výber máte až dve výhodného možnosti financovania. Využiť môžete operatívny lízing Škoda BezStarostí s balíkom služieb v cene mesačnej splátky alebo Škoda Enyaq NaMieru s 3 flexibilnými možnosťami na konci. 

Úver alebo lízing? 

Moderný úver s 3 možnosťami na konci splácania, klasický autoúver alebo bezstarostný prenájom formou operatívneho lízingu:

Operatívny leasing ŠKODA | ŠKODA FINANCIAL SERVICES

Moderné financovanie Škoda NaMieru 

Toto financovanie Vám ušijeme na mieru a BEZ POPLATKOV. Vyberte si auto, jazdite a rozhodnutie, či si ho odkúpite, vymeníte za nové, alebo vrátite, odložte na neskôr. Pred ukončením financovania uvidíte, čo sa Vám najviac hodí.

Operatívny leasing ŠKODA | ŠKODA FINANCIAL SERVICES

Škoda NaRovinu s nízkym úrokom a bez poplatkov  

Našim cieľom je  vždy s Vami jednať na rovinu. Aj preto máte úver cez značkové financovanie Škoda NaRovinu bez spracovateľských poplatkov. Zabezpečte si nové auto a využite výhodné podmienky s nízkym úrokom.

Operatívny leasing ŠKODA | ŠKODA FINANCIAL SERVICES

Operatívny leasing Škoda BezStarostí

Užívajte si každý deň bezstarostnú jazdu vďaka operatívnemu leasingu Škoda na Vašom obľúbenom modeli. S dlhodobým prenájmom auta Škoda BezStarostí budete jazdiť bez starostí. Všetky dôležité náklady máte zahrnuté v splátke.

Chcete vedieť výšku splátky? 

Ak už viete, aké chcete auto, zadajte cenu a parametre Vášho vozidla, zvoľte si výšku akontácie, dobu splácania a jednoducho zistite, čo je pre Vás najvýhodnejšie. 

Rozhodnite sa

Vykročte správnym smerom k novému vozidlu so značkovým financovaním ŠKODA Financial Services s poistením. Nízke splátky, bez poplatkov.

S financovaním auta vám pomôžeme my, s výberom toho správneho Škoda GO!

Vaša značková autopožičovňa v mobile

Vyskúšajte si vaše auto Škoda pred kúpou

Už máte auto, no práve na túto príležitosť potrebujete iné? Rozmýšľate o zmene, či novom aute? Alebo nemáte auto, no zvažujete jeho kúpu? Už nemusíte strieľať do neznáma. S novou službou Škoda GO si môžete auto požičať, používať a vyskúšať. Stačí si stiahnuť aplikáciu, vybrať model a vyzdvihnúť v značkovej autopožičovni, dostupnej v každom kraji.  

Vyberte si auto značky Škoda
 

Máte už jasnú predstavu o vašom novom aute Škoda? Pokiaľ stále váhate, môžete využiť náš konfigurátor vozidiel Škoda. 
Vyberte si auto podľa vašich predstáv a preferencií. Zvoľte si motorizáciu, farbu a príslušenstvo.

Vyhľadať predajcu

Pre bližšie informácie a vypracovanie cenovej ponuky.
Vyhľadať predajcu

Čo je ešte dôležité

Značkové financovanie

Značkové financovanie od Volkswagen Finančné služby je pripravené špeciálne pre automobily koncernu Volkswagen. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky.

Garancia výšky splátok

Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia.

Značkové poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo leasingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúka každý autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000