Partneri

Importéri koncernu Volkswagen


ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.

Importér vozidiel značky ŠKODA na Slovensku, pôsobiaci od roku 1993 so sídlom v Bratislave. Zastupuje tradičnú českú automobilku, ktorá so svojimi modelmi vozidiel patrí medzi najobľúbenejšie značky doma aj v zahraničí.

Porsche Slovakia s.r.o.

Imporér vozidiel značky Volkswagen, Audi a SEAT na Slovensku, pôsobiaci od roku 1993 so sídlom v Bratislave. Zastupuje najväčšieho európskeho výrobcu automobilov Volkswagen Group.

Partneri v oblasti poistenia

Poistné produkty pripravujeme v spolupráci s poisťovňami, ktoré našim klientom ponúkajú komfortný a cenovo výhodný zákaznícky servis v prípade poistnej udalosti alebo potrebnej asistencie. Našimi partnermi v oblasti poistenia sú:

•    Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
•    Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
•    UNIQA pojišťovna, a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu
•    BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

 

 

Spolupráca s NRKI

Nebankový register klientských informácií

Hlavným cieľom Nebankového registra klientských informácií je vzájomná výmena dát veriteľov o bonite, dôveryhodnosti a platobnej morálke klientov. Databáza NRKI je podsystém Centrálneho registra dlžníkov a medzinárodného systému CERD, ktorý zhromažďuje pozitívne aj negatívne informácie ekonomických subjektov, s účelom získať ucelený obraz hospodárenia klienta.

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000