Značkové financovanie

VOLKSWAGEN Financial Services

Moderné financovanie VW NEXT, klasický úver alebo Lease&Drive

Vyberte si financovanie aké Vám najviac vyhovuje

 

 

Aktuálne možnosti financovania

Sme VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o., koncernová lízingová spoločnosť pre značku VOLKSWAGEN a pod hlavičkou VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES Vám ponúkame viacero možností značkového financovania automobilov tejto značky. Vyberte si takú možnosť financovania vášho vozidla, ktorá naplní všetky vaše predstavy a požiadavky, od klasického úveru, cez moderné flexibilné financovanie s poslednou navýšenou splátkou až po operatívny lízing. Naše financovanie vybavíte pri výbere vášho vozidla u autorizovaných predajcov zn. VW.

VOLKSWAGEN financovanie | VOLKSWAGEN Financial Services

Moderné financovanie VOLKSWAGEN NEXT s akontáciou už od 10% a bez poplatkov!

Financovanie s 3 možnosťami na konci - rozhodnite sa pred ukončením zmluvy, či si auto odkúpite, vymeníte ho za nové, alebo vrátite.

VOLKSWAGEN financovanie | VOLKSWAGEN Financial Services

VW Úver s výhodným úrokom a s poistením v splátkach!

Aktuálne s výhodným úrokom a so značkovým poistením v splátkach prefinancujete váš nový VOLKSWAGEN naozaj výhodne.

VOLKSWAGEN financovanie | VOLKSWAGEN Financial Services

VOLKSWAGEN Lease&Drive

Cestujte bezstarostne s vozidlom cez operatívny leasing Lease&Drive.


Úver pre podnikateľov s nízkym úrokom a vlastným poistením

Vyberte si vaše nové auto, financujte ho s nami s nízkym úrokom a poistenie si dohodnite individuálne.

VOLKSWAGEN kalkulačka

Chcete vedieť výšku splátky?

Ak už viete, aké chcete auto, zadajte cenu a parametre Vášho vozidla, zvoľte si výšku akontácie, dobu splácania a jednoducho zistite, čo je pre Vás najvýhodnejšie. 

Rozhodnite sa

Vykročte správnym smerom k novému vozidlu so značkovým financovaním VOLKSWAGEN Financial Services s poistením v splátkych. Vyberte si už dnes Váš nový VW.

Vyberte si auto značky VOLKSWAGEN
 

Máte už jasnú predstavu o vašom novom automobile VOLKSWAGEN? Pokiaľ stále váhate, môžete využiť náš konfigurátor vozidiel VOLKSWAGEN.
Vyberte si auto podľa vašich predstáv a preferencií. Zvoľte si motorizáciu, farbu a príslušenstvo.

Vyhľadať predajcu

Pre bližšie informácie a vypracovanie cenovej ponuky.
Vyhľadať predajcu

Čo je ešte dôležité

Značkové financovanie

Značkové Volkswagen financovanie od Volkswagen Finančné služby je pripravené špeciálne pre automobily koncernu Volkswagen. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky.

Garancia výšky splátok

Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia.

Značkové poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúka každý autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000