Operatívny leasing SEAT | SEAT FINANCIAL SERVICES

Značkové financovanie

SEAT FINANCIAL SERVICES

Vyberte si SEAT Flexi, klasický úver , SEAT Lease&Drive alebo novinku 50:50

Klasický úver alebo lízing?

S nami máte na výber

Aktuálne možnosti financovania

Sme VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o., koncernová lízingová spoločnosť pre značku SEAT a pod hlavičkou SEAT FINANCIAL SERVICES Vám ponúkame viacero možností značkového financovania automobilov tejto značky. Vyberte si takú možnosť financovania vášho vozidla, ktorá spĺňa nielen vaše predstavy, ale i vaše požiadavky - od klasického úveru, cez moderné flexibilné financovanie s poslednou navýšenou splátkou až po operatívny lízing. Všetko vybavíte pod jednou strechou u autorizovaných predajcov zn.SEAT.

SEAT auto | SEAT FINANCIAL SERVICES

PONUKA PRE PRÁVNICKÉ OSOBY

SEAT s financovaním 50:50

S novým financovaním zaplatíte teraz iba polovicu a druhú polovicu až o rok. Teraz s extra nízkym úrokom len 0,99 % a navyše bez spracovateľského poplatku. Ponuka platí pre právnické osoby na vybrané skladové modely SEAT a tiež na nové objednávky.

.

Moderné financovanie SEAT FLEXI s 3 možnosťami na konci

Zabezpečte si Vašu mobilitu a rozhodnite sa až pred ukončením zmluvy, či si auto odkúpite, vymeníte ho za nové, alebo vrátite. Teraz bez spracovateľského poplatku!

SEAT úver s výhodným úrokom od 1,3% a s poistením v splátke

Financujte váš nový SEAT s atraktívny úrokom od 1,3% a s poistením zahrnutým v mesačnej splátke. Všetko vybavíte u vášho predajcu SEAT.

SEAT Lease&Drive

Cestujte bezstarostne s vozidlom cez operatívny leasing SEAT Lease&Drive.

SEAT Kalkulačka

Určite na to máte

Namodelujte si výšku splátky tak, aby sadla Vašej peňaženke. Vyberte si  financovanie SEAT FLEXI s výhodným úrokom alebo  klasický úver s nízkym úrokom a s poistením v splátkach..

Vyberte si Váš nový SEAT

V kalkulačke nájdete modely SEAT Ibiza, Leon alebo SUV modely Arona, Ateca a Tarraco.
Ak už viete, aké chcete auto, zadajte cenu a parametre Vášho vozidla, zvoľte si výšku akontácie, dobu splácania a jednoducho zistite, čo je pre Vás najvýhodnejšie. 
 

Vyberte si auto značky SEAT
 

Máte už jasnú predstavu o vašom novom aute zn. SEAT? Pokiaľ stále váhate, môžete využiť konfigurátor vozidiel SEAT.
Vyberte si auto podľa vašich predstáv a preferencií. Zvoľte si motorizáciu, farbu a príslušenstvo.

Vyhľadať predajcu

Pre bližšie informácie a vypracovanie cenovej ponuky.
Vyhľadať predajcu

Čo je ešte dôležité

Značkové financovanie

Značkové financovanie od Volkswagen Finančné služby je pripravené špeciálne pre automobily koncernu Volkswagen. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť naozaj výhodné podmienky.

Garancia výšky splátok

Záleží nám na tom, aby ste si auto nielen pohodlne vybrali, ale ho aj v pohode splatili. Preto vám garantujeme výšku splátok počas celého zmluvného obdobia.

Značkové poistenie

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej SR a Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou, a ste dokonale chránený.

Všetko vybavíte priamo u predajcu

Finančné produkty ponúka každý autorizovaný predajca automobilov koncernu Volkswagen na Slovensku. Vyškolený špecialista s vami vypracuje ponuku priamo v predajni na základe vašich potrieb a možností.

Splácate tak, ako potrebujete

Chápeme, že každý klient je iný. Preto sme vytvorili flexibilný systém, ktorý vám umožní nastaviť si výšku akontácie a dĺžku splácania podľa vašich možností.

Moje VWFS

Financujete auto s nami? Aktivujte si Vaše osobné konto na zákazníckom portáli. Získate prehľad o stave svojho účtu a možnosť vybaviť Vaše požiadavky online.

Napíšte nám

info@vwfs.sk                                                       

Zavolajte nám

Po - Pia 8:00 - 17:00
02/492 92 000