O financovaní

O financovaní

Kľúč k efektívnej mobilite podnikateľov: Škoda BezStarostí

V dnešnom svete podnikania je mobilita rozhodujúcim faktorom úspechu a každý podnikateľ ocení jej flexibilné a efektívne riešenia. A práve tu prichádza na scénu moderný operatívny lízing Škoda BezStarostí. V tomto blogu sa pozrieme na to, ako táto novinka môže ovplyvniť spôsob, akým aj vaša firma môže vyriešiť svoju mobilitu.

  • 18. 12. 2023

O financovaní

Vaše auto vás potrebuje: 5 rád pre správnu údržbu vozidla v zime

Zima je v plnom prúde! Toto čarovné obdobie roka so sebou prináša nie len radosť z vianočných sviatkov, ale aj náročné podmienky pre naše vozidlá. Ako sa však postarať o svojho verného spoločníka v týchto krutých podmienkach? Máme pre vás 5 praktických rád, ktoré vám umožnia prekonať zimné výzvy a užívať si bezpečnú a pohodlnú jazdu.

  • 5. 12. 2023

O financovaní

Kúpa nového auta : 6 rád pre šikovné rozhodnutie

Nákup nového auta je vzrušujúcim míľnikom v našich životoch Nové auto nám okrem nezávislosti a slobody so sebou prináša aj dôležitý finančný záväzok. Ukážeme vám ako byť pri kúpe auta opatrný a vybrať si vozidlo, ktoré spĺňa vaše potreby a zároveň si udržali financie pod kontrolou. Čítajte ďalej a dozviete sa ďalšie zaujímavé tipy, aby bola kúpa vášho nového auta tým najlepším zážitkom.

  • 28. 11. 2023

O financovaní

Zmeny v evidencii vozidiel - Čo nám priniesli?

Už 01. 01. 2023 vstúpila do platnosti novela zákona o cestnej premávke. Tá so sebou priniesla celkom výrazné zmeny v evidencii vozidiel. Od zavedenia do praxe ubehlo niekoľko mesiacov a tak sme sa aj my pozreli na to, čo nám táto zmena priniesla a či nám našu prácu skomplikovala alebo naopak, zjednodušila.

  • 21. 9. 2023

O financovaní

Už aj Slováci vyhľadávajú flexibilitu pri financovaní svojho automobilu

Správanie spotrebiteľov sa za posledné roky zmenilo asi v každej oblasti. Výnimkou nie je ani kúpa vozidla a riešenie finančných zdrojov na jej vykrytie. Motoristi  totiž čoraz častejšie hľadájú moderné produkty, ktoré im ponúkajú predovšetkým flexibilitu či komplexnú starostlivosť o automobil.

  • 28. 7. 2023

O financovaní

4 tipy, na čo myslieť pri kúpe jazdeného vozidla po operatívnom lízingu

Rozhodli ste sa pre kúpu auta a vaša voľba padla na ojazdené vozidlo, ktoré niekto pred vami využíval cez operatívny lízing. Môžu sa však dostaviť obavy z toho, ako sa predchádzajúci „majiteľ” o auto staral. Predsa len, nepatrilo jemu, ale lízingovke.

  • 19. 6. 2023

e-mobilita

E-mobilita

Elektrické vozidlá: Zmena, ktorá sa oplatí

V súčasnej dobe sa svet nachádza na križovatke, kde technologický pokrok a environmentálne výzvy vyžadujú revolučné riešenia. Jedným z najvýraznejších pokusov o zmenu sú elektromobily. Táto technológia sľubuje nielen redukciu emisií a zlepšenie kvality ovzdušia, ale aj zmenu spôsobu, akým vnímame a využívame dopravu. Ak ste odporcom elektromobilov, v tomto článku vás možno presvedčíme, že by ste im mali dať šancu.

  • 16. 1. 2024

E-mobilita

S elektromobilom si nekupujete len auto

Čoraz viac sa do popredia dostáva elektromobilita. Je populárna najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a určite poteší svojou ekologickou nezávadnosťou. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí siaha práve po kúpe elektromobilov. Výhodou je bezproblémová údržba, atraktívny dizajn a tichý chod motora. Jediné, čo môže v rozhodovaní stáť v ceste,  je otázka nabíjania vozidla. Bude postačujúce náročnejším klientom, ktorí žijú aktívne a potrebujú vozidlo na dlhšie trasy? Či už rodine, ktorá nechce byť obmedzovaná časom? Na tieto otázky vám radi zodpovieme v nasledujúcich riadkoch.

  • 21. 7. 2023

E-mobilita

Nové auto? Šetrite hneď dvakrát!

Možno sa to zdá ako neuveriteľné, no pre operatívny lízing Škoda BezStarostí je to hračka.

  • 21. 7. 2023

spolocenska-zodpovednost

.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko (VWFS) ukázala veľké srdce - naše autá prepravujú pomoc ľuďom z Ukrajiny

Pomáhajú po celom svete, no sú situácie, kedy oni sami potrebujú pomocnú ruku. Človek v ohrození patrí medzi naše najznámejšie neziskové organizácie.

  • 22. 3. 2023