O financovaní

O financovaní

5 tipov, ako pripraviť vaše auto na jar

Počas zimy na vaše auto vplývajú rôzne nepriaznivé faktory, ktoré môžu ovplyvniť jeho stav a výkonnosť. Od soli a špiny na cestách, cez mrazivé teploty, ktoré ovplyvňujú rôzne komponenty vozidla, až po vysokú vlhkosť, ktorá môže spôsobiť koróziu karosérie.   

 • 17. 4. 2024

O financovaní

Ženy za volantom a pri financovaní: Trendy, ktoré menia životy k lepšiemu.

Predstavte si svet, kde ženy nemohli šoférovať auto. Znie to neuveriteľne, no pred pár desiatkami rokov to bola realita. Ženy za volant jednoducho nemohli. Toto sa rozhodla zmeniť Bertha Benzová, manželka Karla Benza, ktorá dokázala svetu, že riadiť automobil nebude len výsadou mužov. Dnes sú ženy za volantom samozrejmosťou a to aj vďaka odhodlaniu žien v minulosti, ktoré posúvali hranice.

 • 7. 3. 2024

O financovaní

Kľúč k efektívnej mobilite podnikateľov: Škoda BezStarostí

V dnešnom svete podnikania je mobilita rozhodujúcim faktorom úspechu a každý podnikateľ ocení jej flexibilné a efektívne riešenia. A práve tu prichádza na scénu moderný operatívny lízing Škoda BezStarostí. V tomto blogu sa pozrieme na to, ako táto novinka môže ovplyvniť spôsob, akým aj vaša firma môže vyriešiť svoju mobilitu.

 • 18. 12. 2023

O financovaní

Vaše auto vás potrebuje: 5 rád pre správnu údržbu vozidla v zime

Zima je v plnom prúde! Toto čarovné obdobie roka so sebou prináša nie len radosť z vianočných sviatkov, ale aj náročné podmienky pre naše vozidlá. Ako sa však postarať o svojho verného spoločníka v týchto krutých podmienkach? Máme pre vás 5 praktických rád, ktoré vám umožnia prekonať zimné výzvy a užívať si bezpečnú a pohodlnú jazdu.

 • 5. 12. 2023

O financovaní

Kúpa nového auta : 6 rád pre šikovné rozhodnutie

Nákup nového auta je vzrušujúcim míľnikom v našich životoch Nové auto nám okrem nezávislosti a slobody so sebou prináša aj dôležitý finančný záväzok. Ukážeme vám ako byť pri kúpe auta opatrný a vybrať si vozidlo, ktoré spĺňa vaše potreby a zároveň si udržali financie pod kontrolou. Čítajte ďalej a dozviete sa ďalšie zaujímavé tipy, aby bola kúpa vášho nového auta tým najlepším zážitkom.

 • 28. 11. 2023

O financovaní

Zmeny v evidencii vozidiel - Čo nám priniesli?

Už 01. 01. 2023 vstúpila do platnosti novela zákona o cestnej premávke. Tá so sebou priniesla celkom výrazné zmeny v evidencii vozidiel. Od zavedenia do praxe ubehlo niekoľko mesiacov a tak sme sa aj my pozreli na to, čo nám táto zmena priniesla a či nám našu prácu skomplikovala alebo naopak, zjednodušila.

 • 21. 9. 2023

e-mobilita

E-mobilita

Elektrické vozidlá: Zmena, ktorá sa oplatí

V súčasnej dobe sa svet nachádza na križovatke, kde technologický pokrok a environmentálne výzvy vyžadujú revolučné riešenia. Jedným z najvýraznejších pokusov o zmenu sú elektromobily. Táto technológia sľubuje nielen redukciu emisií a zlepšenie kvality ovzdušia, ale aj zmenu spôsobu, akým vnímame a využívame dopravu. Ak ste odporcom elektromobilov, v tomto článku vás možno presvedčíme, že by ste im mali dať šancu.

 • 16. 1. 2024

E-mobilita

Nové auto? Šetrite hneď dvakrát!

Možno sa to zdá ako neuveriteľné, no pre operatívny lízing Škoda BezStarostí je to hračka.

 • 21. 7. 2023

E-mobilita

S elektromobilom si nekupujete len auto

Čoraz viac sa do popredia dostáva elektromobilita. Je populárna najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a určite poteší svojou ekologickou nezávadnosťou. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí siaha práve po kúpe elektromobilov. Výhodou je bezproblémová údržba, atraktívny dizajn a tichý chod motora. Jediné, čo môže v rozhodovaní stáť v ceste,  je otázka nabíjania vozidla. Bude postačujúce náročnejším klientom, ktorí žijú aktívne a potrebujú vozidlo na dlhšie trasy? Či už rodine, ktorá nechce byť obmedzovaná časom? Na tieto otázky vám radi zodpovieme v nasledujúcich riadkoch.

 • 21. 7. 2023

spolocenska-zodpovednost

.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko (VWFS) ukázala veľké srdce - naše autá prepravujú pomoc ľuďom z Ukrajiny

Pomáhajú po celom svete, no sú situácie, kedy oni sami potrebujú pomocnú ruku. Človek v ohrození patrí medzi naše najznámejšie neziskové organizácie.

 • 22. 3. 2023

lifestyle

Hlavná téma

Lifestyle

Zážitok z jazdy: 3 tipy na najlepšie trasy na východnom Slovensku

Východné Slovensko je kúzelným kútom, kde sa snúbia majestátne Tatry, malebné dedinky a bohatá ľudová tradícia. Ak túžite po dobrodružstve na cestách, ponúka vám niekoľko nádherných trás, ktoré vám otvoria bránu do srdca tohto regiónu.

 • 2. 7. 2024

Lifestyle

Zážitok z jazdy: 3 tipy na najlepšie trasy na strednom Slovensku

Stredné Slovensko, srdce našej krajiny, ponúka nespočetné množstvo prírodných krás a historických pokladov, ktoré len čakajú na to, aby ste ich objavili. Či už ste vášnivý motoristický nadšenec, ktorý miluje vietor vo vlasoch a adrenalín z ostrých zákrut, alebo cestovateľ túžiaci po pokojnej jazde malebnými krajinkami, tento región má pre vás všetko.

 • 4. 6. 2024

Lifestyle

Zážitok z jazdy: 3 tipy na najlepšie trasy na západnom Slovensku

Západné Slovensko nie je len o pokojných vyjazdených cestách a malebných dedinkách. Je to oblasť, kde si každý šofér, ktorý si rád užíva jazdu, príde na svoje. Tieto trasy vás zavedú cez horské zákutia, lesy, vinice a obce, kde bude každý meter cesty plný dobrodružstva.

 • 20. 5. 2024