O financovaní

O financovaní

Operatívny lízing, cesta k úspore

Úspora financií je téma, ktorej sa nevyhne žiadna domácnosť, ani firma. Aj pri financovaní vašich vozidiel je potrebné pozerať sa na to, aby bola splátka vhodne nastavená a zároveň vedieť, aké náklady môžete v budúcnosti očakávať.

  • 24. 6. 2022

O financovaní

4 kroky, ktoré z vás urobia šťastného majiteľa jazdeného vozidla

Jazdených vozidiel na našich cestách pribúda. Tvoria až 50 % všetkých predaných vozidiel na Slovensku a rast ich popularity sa bude vplyvom globálnych okolností zvyšovať. Ak vás zaujíma, či je správny čas na kúpu jazdených vozidiel, ako zvýšiť bezpečnosť pri procese kúpy, alebo ako spätne prefinancovať svoje auto, tento článok je určený priamo pre vás. 
 
 

  • 4. 2. 2022

O financovaní

3 tipy, ako si zabezpečiť najvýhodnejšie financovanie v čase rastúcich cien

Dnešná ekonomická situácia na trhu vyvoláva otázky, ktoré si dávame všetci. Kúpiť vozidlo teraz alebo počkať, až kým sa situácia upokojí? Ceny sa zvyšujú vo všetkých oblastiach života. Neobchádza to ani automobilový priemysel. Prečo je to tak, aké sú aktuálne trendy a aké máme pre vás tipy si prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

  • 30. 11. 2021

spolocenska-zodpovednost

.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko (VWFS) ukázala veľké srdce - naše autá prepravujú pomoc ľuďom z Ukrajiny

Pomáhajú po celom svete, no sú situácie, kedy oni sami potrebujú pomocnú ruku. Človek v ohrození patrí medzi naše najznámejšie neziskové organizácie.

  • 22. 3. 2023