• 21. 7. 2023

S elektromobilom si nekupujete len auto

Čoraz viac sa do popredia dostáva elektromobilita. Je populárna najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a určite poteší svojou ekologickou nezávadnosťou. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí siaha práve po kúpe elektromobilov. Preto môžeme sledovať globálny trend, kedy sú vozidlá so spaľovacími motormi postupne vytláčané z trhu a nahrádzajú ich práve elektromobily. Nejeden vlastník elektromobilu sa presvedčil, že vozidlá na elektrický pohon uľahčujú život a z dlhodobého hľadiska aj rodinný rozpočet. Výhodou je bezproblémová údržba, atraktívny dizajn a tichý chod motora. Jediné, čo môže v rozhodovaní stáť v ceste,  je otázka nabíjania vozidla. Bude postačujúce náročnejším klientom, ktorí žijú aktívne a potrebujú vozidlo na dlhšie trasy? Či už rodine, ktorá nechce byť obmedzovaná časom? Na tieto otázky vám radi zodpovieme v nasledujúcich riadkoch.

Výhody e-jazdy

Elektromobilita nebola nikdy tak blízko, ako je tomu dnes. Teraz už nie je problém siahnuť po, kedysi, odvážnom rozhodnutí zaobstarať si plne elektrické vozidlo. Vozidlá sú navrhované úsporne, aby nezaťažili váš rodinný rozpočet. Práve naopak, jazdou na elektrickom SUV ŠKODA Enyaq iV môžete v porovnaní s jeho dieselovým „bratom“ ŠKODA KODIAQ jazdiť až o 70% lacnejšie. Motoristov poteší aj fakt, že nie je nutná žiadna pravidelná výmena oleja, palivových filtrov a rozvodov. Elektrický Eynaq ohromí vyššou životnosťou bŕzd, pretože väčšina brzdného momentu poskytuje motor vďaka systému rekuperácie. Majiteľom elektromobilov prináša ŠKODA aj jedinečný certifikát o “zdraví” batérie. Môžete si byť istí, že pri kúpe jazdeného vozidla získate garanciu na nájazd, opotrebenie a predovšetkým zostatok kapacity batérie na ďalšie využívanie. A dobré správy pokračujú. So správnym výberom financovania zvládnete kúpu vozidla bez problémov.

MY ŠKODA - balíček plný výhod

Kúpou elektromobilu nezískate len samotné vozidlo, avšak aj celý ekosystém služieb eMobility a výhod, ktoré vám pomôžu si užiť jazdu bez zbytočných starostí.

Aplikácia POWERPASS


Vďaka tejto aplikácii je možné využívať viac ako 260 000 dobíjacích bodov po celej Európe a takmer 600 dobíjacích bodov na Slovensku, pričom ich počet každým mesiacom rastie. Či už radi cestujete na kratšie alebo dlhšie trasy, môžete sa spoľahnúť, že s touto jedinečnou aplikáciou získate prehľad o všetkých nabíjacích staniciach vo vašom okolí. Za pomoci navigácie v apke sa bezpečne dopravíte k ďalšiemu nabíjaciemu bodu, rezervujete si nabíjačku a tak isto získate prehľad o najazdených kilometroch a všetkých nákladoch na nabíjanie. Dobrou správou je, že vyúčtovanie prebieha pohodne raz za mesiac formou faktúry, pričom históriu nabíjaní máte v apke plne pod kontrolou.

Problémové nabíjanie je mýtus

ŠKODA balíček ponúka jedinečnú možnosť využiť nabíjanie vozidla pomocou domácej siete. Ide o domáce nabíjanie pomocou ŠKODA iV WALLBOX, ktoré je cenovo najdostupnejšie. ŠKODA navyše ponúka v spolupráci s odborným partnerom službu ŠKODA Home-check, ktorá zahŕňa kontrolu elektroinštalácie miesta nabíjania, odbornú montáž Wallboxu a tak isto poradenstvo, ako domácu nabíjačku správne používať. Vďaka aplikácii My ŠKODA nie je problém riadiť nabíjanie aj na diaľku, čo ušetrí váš čas.

Ku komfortu patrí aj vyhrievanie vozidla v čase zimných mesiacov. Nemusíte sa báť vyraziť v mrazivých dňoch na cesty, nakoľko si teplotu vo vozidle riadite pomocou aplikácie spoľahlivo a bezpečne. Jednoducho stačí zadať, kedy sa má vaše vozidlo začať zohrievať, a keď ráno prídete do vozidla, bude vás čakať vozidlo rozmrazené a vykúrené na optimálnu teplotu. A vy si môžete vychutnať svoju jazdu kľudne aj bez bundy. Veľkým plusom je, že batéria sa ani v mrazoch nepodchladí a nesklame ani pri štartovaní. Tým ušetríte svoj drahocenný čas.

Financovanie elektromobilov - naša starosť, vaša radosť.

Zaobstarať si vysnívaný elektromobil, ktorý je bezpečný, priestranný, ideálny pre aktívnu rodinu či jednotlivcov a nabitý najmodernejšími technológiami, nie je žiaden problém. Prichádzame s výhodným financovaním vozidla ENYAQ iV. Nové plne elektrické SUV s jedinečným pomerom ceny a úžitkovej hodnoty je už so štandardnou výbavou skvelou voľbou aj pre najnáročnejších klientov.

ŠKODA NA MIERU - výhodné financovanie pre všetkých

Keď sa rozhodnete pre toto financovanie, na akontáciu vám postačí 10 %. Zmluvu môžete uzavrieť na 24 mesiacov, alebo až na 60 mesiacov. Je to len na vás. Tri mesiace pred koncom zmluvy máte na výber. V prípade, že si chcete vozidlo ponechať, môžete ho jednorazovo doplatiť, alebo si splátku rozdeliť na časti a nebude to pre vás finančne náročné. Ďalšou možnosťou je jednoducho vozidlo vrátiť a my vám ho vymeníme za nové. Ak ďalšie vozidlo nepotrebujete, máte možnosť ho vrátiť, a to úplne bez poplatkov navyše. S novým vozidlom získate viac dôvodov na radosť. Medzi ne určite patrí atraktívna 5-ročná záruka. Myslíme aj na to, že v prípade nepredvídateľných situácií nebudete mať žiadne náklady na opravy a problém vyriešia naši servisní partneri. Samozrejmosťou je servisný balík, ktorý budete využívať po dobu 5 rokov. Pokryje všetky náklady spojené s údržbou vozidla. Ako bonus získate výbavu v hodnote 750 EUR úplne zadarmo.


ŠKODA Bez Starostí, operatívny lízing nielen pre podnikateľov.

Užívajte si bezstarostnú jazdu s dlhodobým prenájmom vozidla. Výhodou je, že nie je potrebná žiadna akontácia, preto vám zostane viac peňazí na vašich blízkych. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte zahrnuté poistenie, servisné úkony a sezónne pneumatiky. Tie vám bez problémov vymeníme a zároveň uskladníme. Ak túžite po novom aute a nechcete sa zaťažovať kúpou auta, je pre vás operatívny lízing ako stvorený. Po skončení lízingu nie je problém auto vymeniť a opäť užívať bezstarostnú jazdu s novým modelom. Nastavíte si dĺžku trvania zmluvy, počas ktorej chcete vozidlo využívať. Môžete si zvoliť 2 roky, alebo až 4 roky. Tiež si môžete nastaviť počet kilometrov, ktoré plánujete ročne najazdiť.

Vybrať si správny typ vozidla a k tomu výhodné financovanie už nie je problém. S výberom vám radi pomôžeme. Rozhodnite sa ešte dnes a urobte správny krok pre zelenšiu budúcnosť a dokonalý komfort. Robiť správne rozhodnutia sa oplatí. Ak ešte stále váhate, ktoré financovanie je pre vás to správne, sme tu pre vás. Ušijeme vám financovanie na mieru.