• 26. 7. 2022

Moderné financovanie pre všetkých

Potrebovali by ste nové auto, no máte pocit, že všetky druhy financovania, ktoré ste si prešli, nevyhovujú vašej peňaženke? Na trhu sú našťastie dostupné rôzny typy financovania a každý si môže nájsť to svoje.

Počuli ste už o financovaní s poslednou navýšenou splátkou? Čo všetko vám toto financovanie prinesie a aké sú jeho výhody, sme pre vás zhrnuli v nasledujúcich riadkoch.

Balloon credit

V zahraničí je financovanie s navýšenou poslednou splátkou známe ako balloon credit. Balón symbolizuje práve poslednú navýšenú splátku vozidla. Toto financovanie sadne skutočne každému, môžete si vďaka nemu dovoliť lepšie auto a to stále s prijateľnou mesačnou splátkou, ktorá neohrozí váš rozpočet.

Je ideálnym riešením aj v prípade, ak nemáte k dispozícii vysokú čiastku na akontáciu a zároveň potrebujete nízke splátky. Je to výhodné financovanie, ktoré sa vám doslova prispôsobí.

Nastavte si financovanie podľa seba

S týmto úverom na vozidlá sa nemusíte obmedzovať na jednu konfiguráciu úverovej zmluvy. Každému vyhovuje niečo iné, preto máme pripravené rôzne scenáre, ktoré si vyskladáte presne tak ako potrebujete.

S úverom sa nespája žiadny spracovateľský poplatok, čo určite vyhovuje každému. Zvyšné parametre sú plne vo vašich rukách. Môžete si tak vybrať na ako dlho zmluvu s nami uzavriete. V širokom rozmedzí od 24 až do 60 mesiacov si nájde to svoje každý klient.

Rovnako vo vašich rukách ponechávame aj úvodnú akontáciu. Aby bola kúpa nového vozidla dostupná naozaj pre všetkých, akontáciu si viete zvoliť už od 10 % z ceny vozidla, najviac do 40 %. Spolu s nízkym úrokom si tak viete naozaj zaobstarať nové vozidlo s nízkou vstupnou investíciou a nízkou mesačnou splátkou.

No a podľa toho ako často cestujete si viete zvoliť aj počet ročne prejdených kilometrov. Pre tých z vás, čo menej cestujú, začíname na 10 000 km ročne. Pre tých, ktorí potrebujú cestovať viac, poskytujeme možnosť nájazdu až do 30 000 km ročne.

Cena auta rozdelená na tri časti

Celkovú cenu vášho nového auta vám rozdelíme na tri časti. Ako to bude v praxi vyzerať?

Prvú časť kúpnej ceny uhradíte na začiatku pri uzavretí zmluvy. Ide o časť obstarávacej ceny vozidla tzv.akontáciu,  ktorej výšku si zvolíte podľa vašich možností.

Druhá časť kúpnej ceny je tá, na ktorú vám poskytneme úver a rozložíme ju na mesačné splátky na tak dlhé obdobie, ako si zvolíte. Súčasťou mesačnej splátky je aj povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty GAP.

Tretia časť je posledná navýšená splátka tzv.“balón", ktorá sa spravidla pohybuje okolo 40% z ceny auta (v závislosti od značky). Tak ako pri celom úvere, aj tu máte možnosť prispôsobiť si ukončenie úverovej zmluvy.

Flexibilita na konci splácania

Počas celej doby trvania zmluvy si môžete naplno užívať vaše auto a až pred jej koncom príde čas na rozhodnutie, čo s vozidlom bude ďalej. Poskytujeme rôzne varianty ako financovanie ukončiť a teda možnosť výberu ponechávame plne vo vašich rukách.

Môžete sa rozhodnúť, že vaše auto vymeníte za nové. Čo pre vás bude znamenať, že sa dohodnete s predajcom, ktorý vaše auto odkúpi, uhradíte navýšenú poslednú splátku a ešte vám môže zostať aj na akontáciu k novému autu.

Ak vám vaše vozidlo stále postačuje a neuvažujete nad novým, môžete jednorázovo uhradiť poslednú navýšenú splátku a auto vám tak zostane. Prípadne si môžete túto navýšenú splátku opäť rozložiť na menšie časti prostredníctvom nového financovania. Naši predajcovia vám s tým radi pomôžu.

Alebo nám na konci úverovej zmluvy auto jednoducho vrátite za vopred dohodnutých podmienok.

Sloboda pri výbere auta

Ak sa pýtate, aké vozidlá vám s týmto financovaním vieme poskytnúť, odpoveď je jednoduchá. Všetky nové koncernové vozidlá. Pre každú značku máme k dispozícií toto flexibilné financovanie, pri ktorom ste vy pánom svojich financií.

Či si teda vyberiete z modelov ŠKODA s financovaním Na mieru, Volkswagen alebo AUDI s financovaním NEXT alebo modely značky SEAT a CUPRA s financovaním FLEXI, môžete sa spoľahnúť, že vám nastavíme financovanie, ktoré bude šetrné k vášmu rozpočtu.