• 31. 10. 2022

 
Ako financovať vozidlo s nízkym úrokom?  

Pri kúpe nového auta vstupujú do rozhodovania mnohé faktory. Okrem samotného výberu vozidla je na mieste preveriť si aj možnosti financovania a vybrať si to, čo vám najviac vyhovuje.  

Našťastie, v dnešnej dobe, je produktov financovania v našej ponuke toľko, že si každý môže nájsť to svoje. A to bez toho, aby ohrozil rodinný, či firemný rozpočet. Stále obľúbený je preto aj náš bežný autoúver. S ním získate vaše vysnívané auto a aj nízky úrok k splátkam. 

Čo potrebujete vedieť o úvere s nízkym úrokom? 

Vieme, že kúpe nového vozidla predchádza starostlivé zváženie všetkých vašich možností, pretože ide o vec, ktorú si kupujete na niekoľko rokov. Práve z toho dôvodu vám dávame možnosť variabilného nastavenia trvania vašej zmluvy.  

Pre tých, ktorí sa tešia z noviniek a chcú si ich čím skôr vyskúšať, môžeme nastaviť trvanie zmluvy na 24 mesiacov. Tým z vás, ktorí majú radšej stabilitu a istotu, nastavíme trvanie zmluvy až do 72 mesiacov. Dĺžka splácania vozidla je tak plne vo vašich rukách.  

Rovnakú variabilitu vám poskytneme aj pri výbere akontácie pri kúpe vozidla. Tu si môžete pripraviť od 20 % - 70 % z ceny vami vybraného vozidla. Akontáciu uhradíte vo chvíli, keď bude vaše auto pripravené na vyzdvihnutie. 

Poistenie v cene splátky 

Hneď, ako si vozidlo prevezmete, môžete sa bez obáv pustiť na cesty. Odchádzate od nás totiž s plným poistením. A aké všetky poistenia vaša splátka obsahuje?  

Prvým poistením, ktoré splátka obsahuje je známe povinné zmluvné poistenie. Toto poistenie vyplýva zo zákona a slúži ako vaša ochrana, ak dôjde k poistnej udalosti. Ním to však nekončí. 

Druhým poistením je havarijné poistenie. To vám pokryje prípadné škody na vašom vozidle v dôsledku havárie, vandalizmu, či škody spôsobené prírodnými živlami. 

Okrem týchto dvoch vám do splátky zahrnieme aj tretie a to poistenie GAP. Ide o poistenie, ktoré vás chráni pred stratou hodnoty vozidla. Odchádzate tak od nás s plnou „poistnou“ výbavou. 

Neobmedzujte sa pri výbere 

S bežným úverom na nové vozidlá si môžete vybrať spomedzi širokej ponuky modelov ŠKODA, Volkswagen, SEAT a CUPRA. Veríme, že svojho favorita už určite máte. Ak by ste však predsa len potrebovali pomôcť, nechajte sa inšpirovať našimi spokojnými klientami. 

V prípade značky ŠKODA je najobľúbenejším modelom, s bežným úverom s nízkym úrokom, FABIA. A to už dokonca dva roky po sebe a najviac v mesiaci jún. Ak pokukujete smerom po Volkswagene, výber klientov je jasný aj v tomto smere. Najobľúbenejšie sú modely T-Roc a T-Cross. Favoritom značky CUPRA je zas model Formentor a medzi priaznivcami značky SEAT letí najviac model Leon. 

Bežný autoúver je stále populárny 

Aj napriek mnohým formám financovania, ktoré našim klientom poskytujeme, je bežný úver s nízkym úrokom stále obľúbený. Vďačí tomu flexibilite pri trvaní dĺžky zmluvy a rovnako tomu, že splátka obsahuje už aj poistenia a tak nemusíte na nič viac myslieť.  

Stačí si vybrať vaše vysnívané auto, poradiť sa priamo v predajni s našimi špecialistami, aké dokumenty k uzavretiu zmluvy budete potrebovať a nechať si nimi vypracovať ponuku podľa vašich predstáv a možností.