• 15. 11. 2022

Rozhodli ste sa pre jazdené vozidlo?

Jazdené vozidlá sa stále tešia u klientov veľkému úspechu. Za nižšiu cenu môžete získať spoľahlivého partnera na vaše cesty, výlety, dovolenky. Aj v prípade jazdených vozidiel treba myslieť na vhodné financovanie.

My vo Volkswagen Financial Services to vieme, preto sme pripravení pomôcť vám aj pri financovaní jazdených vozidiel. Financovanie zabezpečujeme cez úverový produkt AutoKredit, s ktorým získate fixný úrok, nízke poplatky a nízku akontáciu.

Aké sú teda podmienky?

Či už ste si auto vybrali, alebo sa do výberu len púšťate, určite pozerajte na vozidlá, ktorých cena je od 2 000 € vyššie. Len v takom prípade vám ich vieme prefinancovať. Dôležitý je aj vek vozidla. Pri začatí financovania nesmie byť vyšší ako 10 rokov od prvej registrácie vozidla. Po ukončení financovania nesmie byť vek vami vybraného auta vyšší ako 13 rokov od jeho prvej registrácie.

Ak toto vaše vysnívané auto spĺňa, pripravte si akontáciu od 20 % z ceny vozidla a rozhodnite sa, na akú dobu si splácanie nastavíte. Pri financovaní jazdených vozidiel si môžete nastaviť dĺžku splácania až na 84 mesiacov. Ak si nie ste istý, neváhajte sa poradiť s našimi predajcami, ktorí vám pomôžu nastaviť financovanie podľa vašich predstáv.

Máte 3 možnosti ako sa dostať k financovaniu

Pri vybavovaní financovania jazdených vozidiel môžu nastať tri rôzne scenáre, podľa toho, kde kupujete auto.

Prvým scenárom je, že vami vybrané vozidlo sa nachádza u jedného z našich obchodných partnerov. Čo pre vás znamená len to, že sa u nás zastavíte a s predajcom vybavíte všetky náležitosti pre úverovú zmluvu.

Druhý scenár, ktorý môže nastať je, že si vyberiete auto z autobazáru, prípadne cez privátny predaj. Aj pre vás máme riešenie. Stačí, ak sa skontaktujete s našimi zmluvnými partnermi pre financovanie jazdených vozidiel a všetko potrebné vybavíte s nimi.

Tretím scenárom je, že si zakúpite vozidlo zo zahraničia a tiež naň potrebujete financie. Pre konkrétny postup, čo robiť v tomto prípade, sa tiež obrátite na našich partnerov a situáciu s nimi doriešite. Sú to naši vyškolení partneri, takže Vám poradia ako si úver u nás vybavíte.

Počuli ste už o možnosti spätného financovania Vášho auta? Ak potrebujete peniaze, ktoré máte „uložené“  v aute, využiť na niečo iné, poskytneme Vám aj takúto formu úveru. Úver môže byť až do výšky 80% hodnoty Vášho auta, auto využívate a splácate mesačné splátky. Výhoda je, že takýto úver vybavíte u našich zmluvných predajcov, nepotrebujete chodiť do banky.

Jazdené vozidlá ŠKODA Plus a Das WeltAuto

V prípade, že pozeráte po jazdených vozidlách, no stále váhate, pretože vám v kúpe bráni neistota z ich pôvodu, aj pre vás máme riešenie. Sú ním programy ŠKODA Plus a Das WeltAuto, s ktorými môžete všetky obavy hodiť za hlavu.

ŠKODA Plus je program jazdených vozidiel, najmä značky ŠKODA, ako už napovedá názov. Všetky vozidlá označené týmto programom spĺňajú prísne kritériá a garantujú vám najazdený počet kilometrov, overenú servisnú históriu a certifikát kvality.

Podobne je to aj v prípade programu Das WeltAuto. Vozidlá pod týmto programom sú dôkladne preverené a servisované a zbavené všetkých nedostatkov, ktoré sa zistili pri vstupnej kontrole. Zodpovedne sa kontroluje nielen funkčnosť, ale aj optika vozidla. Pod týmto programom nájdete všetky koncernové vozidlá.

Jazdené vozidlá sú spoľahlivou voľbou

Ceny jazdených vozidiel sú priaznivé a vďaka spomínaným programom sa nemusíte obávať, že kupujete mačku vo vreci. Môžete sa plne spoľahnúť, že získate auto, ktoré vám poslúži a financovanie, ktoré nezaťaží váš rozpočet.