• 21. 7. 2023

Nové auto? Šetrite hneď dvakrát!

Možno sa to zdá ako neuveriteľné, no pre operatívny lízing Škoda BezStarostí je to hračka. Spojením tohto financovania a nového elektromobilu pocítite značnú úsporu už hneď po odchode zo showroomu. Nezostaneme však len pri slovách. Máme to podložené aj dátami. Prepočítali sme, akú sumu viete ročne ušetriť, ak si vyberiete operatívny lízing v kombinácii s elektromobilom.

Tankovanie alebo dobíjanie?

Vedeli ste, že priemerná ročná spotreba SUV vozidla 9 litrov na 100 kilometrov? Pri priemernej cene 1,48 € za liter nafty a nájazde 30 000 kilometrov ročne, miniete na tankovanie sumu 3 990 €. Ak fandíte benzínu, pri priemernej cene 1,68 € za liter benzínu a nájazde 30 000 kilometrov ročne, natankujete za 4 530 €.

Pri rovnakých parametroch ušetríte s elektrickým modelom Škoda Enyaq iV ročne až 2 660 € (platí pre porovnanie s benzínovým motorom) a 2 120 € (pri porovnaní s naftovým motorom). Dobíjanie tohto SUV pri ročnom nájazde 30 000 kilometrov a cene 0,39 € / kWh, bude vašu peňaženku stáť 1 870 €. A to už sa naozaj oplatí. Pri tejto úspore však nekončíme. Naopak, iba začíname . Operatívny lízing Škoda BezStarostí vám ušetrí ešte viac.

Pre firmy aj jednotlivcov máme navyše v spolupráci so spoločnosťou GreenWay pripravený komplexný balík nabíjacích služieb. Aktivujte si jeden z programov GreenWay Energia a získajte balík voľnej energie (100, resp. 30 kWh) na jeden mesiac úplne bezplatne.

Bežné servisné úkony vybavíme za vás

Každý, kto už auto niekedy vlastnil, vie, koľko peňazí ročne minie na bežný servis, ktorý súvisí s používaním auta. Náklady na servis sa, samozrejme, môžu líšiť aj v závislosti od typu auta, servisu, použitých náhradných dielov. Priemerne vám takýto bežný servis vášho auta vytiahne z peňaženky ročne 200 až 500 €. Táto suma obsahuje len bežné úkony ako výmenu oleja, výmenu a kontrolu filtrov, čistenie klimatizácie, kontrolu a prípadnú výmenu sviečok, kontrolu brzdových platničiek a ich výmenu, prípadne kontrolu chladiacej kvapaliny. Jednoducho, ide len o základné servisné služby, ktoré vaše auto pre správne fungovanie potrebuje preventívne.

S operatívnym lízingom suma za servis zostane vo vašej peňaženke a vy ju môžete použiť na čokoľvek iné, čo vám urobí radosť.  Mesačná splátka zahŕňa aj tieto bežné servisné úkony a vy sa tak nemusíte viac trápiť tým, koľko si  v servise naúčtujú.

Uskladnenie pneumatík vám už nebude robiť starosti

Nie každý má priestor, kde by si pneumatiky mohol uskladniť. Zaberajú dosť miesta a ak nevlastníte garáž alebo pivnicu, zbytočne zavadzajú Ak ste už niekedy využili možnosť uskladnenia pneumatík, určite poznáte aj sumu za túto službu. Všeobecne platí, že priemerné ceny za uskladnenie pneumatík sa pohybujú okolo 20 € na pneumatiku za sezónu. Okrem toho ich potrebujete aj prezuť a vyvážiť. Za sezónu sa tak viete dostať aj na sumu 140 €, ročne až 280 €.

Operatívny lízing Škoda BezStarostí sa vám postará aj o toto. Zimné pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia máte už v cene mesačnej splátky. Vy si len dohodnete termín v pneuservise a poplatky necháte na nás.

Poistenie v cene mesačnej splátky

V prípade nehody a škodovej udalosti je vaše nové auto plne poistené. Vaša mesačná splátka obsahuje balík značkového poistenia, ktorý sa skladá z Povinného zmluvného poistenia a Havarijného poistenia. Okrem toho vám poskytneme asistenčnú službu a poistnú udalosť vyriešime z vás. A vy môžete svoj čas venovať tomu, čo je pre vás dôležité.

Výhody aj pre podnikateľov

Elektromobily sa na Slovensku odpisujú iba 2 roky. V prípade áut so spaľovacím motorom ide o 4 ročné odpisovanie. Pre podnikateľov predstavuje skrátené odpisovanie významný benefit pri odpisovaní nákladov.

Na elektromobily poháňané elektrinou sa tiež nevzťahuje spotrebná daň z pohonných látok. Výhodou elektromobilu kategórie L, M a N využívaného na podnikanie, ktorého jediným zdrojom energie je elektrina, je nulová ročná sadzba dane z motorových vozidiel.

Škoda Enyaq BezStarostí

Zhrnuté a podčiarknuté, s elektromobilom Škoda Enyaq iV a operatívnym lízingom Enyaq BezStarostí môžete ročne ušetriť až do 3 300 €. Užite si bezstarostnú jazdu s nulovými počiatočnými nákladmi a fixnou mesačnou splátkou.

Len teraz, do 30. 9. 2023 môžete využiť špeciálnu akciu a získať tento elektromobil za 649 € bez DPH mesačne. Ponuka platí pre model Enyaq iV 80 150 kW, pri dobe nájmu 36 mesiacov a ročnom nájazde 15 000 kilometrov.

Ak sa rozhodnete pre model Škoda Enyaq Coupé, získate ho za 677 € bez DPH mesačne. Cena platí pre model Enyaq Coupe iV Loft 80 150kW, pri dobe nájmu 36 mesiacov a ročnom nájazde 15 000 kilometrov.


Spoľahnite sa na odborníkov

Každý z nás je individuálny a potrebuje niečo iné. Preto aj naše ponuky šijeme na mieru a prispôsobujeme tomu, čo práve potrebujete. S operatívnym lízingom si preto môžete vybrať aj iné modely značky Škoda.

V čom však rozdiely nerobíme, je starostlivosť o našich klientov. Tú vám poskytujeme počas celej doby trvania vašej zmluvy. Tony papierov nás nebavia, preto sme spustili biometrický podpis zmlúv a pripravili zákaznícky web Moje VWFS. S ním sme tu neustále pre vás a vy môžete svoje požiadavky vybaviť online bez toho, aby ste museli niekam chodiť, či posielať žiadosti. 

Ďalšie články

E-mobilita

S elektromobilom si nekupujete len auto

Čoraz viac sa do popredia dostáva elektromobilita. Je populárna najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a určite poteší svojou ekologickou nezávadnosťou. To je dôvod, prečo čoraz viac ľudí siaha práve po kúpe elektromobilov. Výhodou je bezproblémová údržba, atraktívny dizajn a tichý chod motora. Jediné, čo môže v rozhodovaní stáť v ceste,  je otázka nabíjania vozidla. Bude postačujúce náročnejším klientom, ktorí žijú aktívne a potrebujú vozidlo na dlhšie trasy? Či už rodine, ktorá nechce byť obmedzovaná časom? Na tieto otázky vám radi zodpovieme v nasledujúcich riadkoch.

  • 21. 7. 2023